O mně

Jmenuji se Martin Kupka. Jsem nezávislý lektor angličtiny. V kurzech anglické jazykové školy The Bell School jsem postupně dosáhl nejvyšší úrovně pokročilosti.(C2 v mezinárodní klasifikaci). V roce 2009 jsem získal certifikát CPE._dsc6966

Mám více než 30 let praxe. V roce 1990 jsem začal učit v Základní škole Vladislava Vančury na Zbraslavi na druhém stupni. V letech 1993-2003 jsem působil jako ředitel Základní školy Nad Parkem na Zbraslavi a učil jsem angličtinu ve třetí až páté třídě. V roce 1996 jsem absolvoval metodický kurz v anglickém městě Canterbury u Pilgrims, který mi zcela převrátil nazírání na výuku angličtiny. Od roku 2003 pracuji jako OSVČ a učil jsem angličtinu soukromé zájemce, a také v několika firmách a bankách. V současnosti učím převážně ve své učebně na Zbraslavi.

Učím výhradně konverzačně, bez komerčních učebnic. Používám materiály, které jsem sám vytvořil, a které neustále inovuji na základě svých zkušeností a zpětné vazby svých studentů. Tyto materiály jsem též použil ke tvorbě svého prvního eBooku zdarma a dalších elektronických knih – eBooků.

Vyučuji zpravidla individuálně, je možná též výuka ve skupinách. Učím děti, mládež i dospělé, na všech úrovních pokročilosti. 

Další informace najdete v menu na této stránce.

Bližší představu o mně vám též poskytnou texty na mém blogu.