O nás

Jmenuji se Martin Kupka. Jsem nezávislý lektor angličtiny. V kurzech anglické jazykové školy The Bell School jsem postupně dosáhl nejvyšší úrovně pokročilosti.(C2 v mezinárodní klasifikaci). V roce 2009 jsem získal certifikát CPE._dsc6966

Mám více než 30 let praxe. V roce 1990 jsem začal učit v Základní škole Vladislava Vančury na Zbraslavi na druhém stupni. V letech 1993-2003 jsem působil jako ředitel Základní školy Nad Parkem na Zbraslavi a učil jsem angličtinu ve třetí až páté třídě. V roce 1996 jsem absolvoval metodický kurz v anglickém městě Canterbury u Pilgrims, který mi zcela převrátil nazírání na výuku angličtiny. Od roku 2003 pracuji jako OSVČ a učil jsem angličtinu soukromé zájemce, a také v několika firmách a bankách. V současnosti učím převážně v učebně na Zbraslavi, kterou sdílím se svojí dcerou Vendulou.

IMG_6992

Jmenuji se Vendula Kupková. Zájem o angličtinu a její výuku jsem zdědila po tátovi. Když mi nabídl, že bych mohla být jeho společnicí v jazykovém studiu LEAP – anglicky líp, nadšeně jsem to přijala. Moje nadání pro jazyky se projevilo již na střední. Následně jsem se rozhodla pro studium Českého jazyka a literatury na FF UK. Angličtinu jsem studovala mnoho let v rámci povinné školní docházky a na vysoké škole jsem složila zkoušku úrovně B2. Následně jsem svoji angličtinu zdokonalovala formou samostudia, hodně mi pomohl táta a cestování do zahraničí. Učím dospělé i děti. Na výuku dětí bych se ráda zaměřila.

Učíme výhradně konverzačně, bez komerčních učebnic. Používáme materiály, které vytvořil Martin. Tyto materiály též použil ke tvorbě svého prvního eBooku zdarma a dalších elektronických knih – eBooků.

Vyučujeme zpravidla individuálně, je možná též výuka ve skupinách. Učíme děti, mládež i dospělé, na všech úrovních pokročilosti. 

Další informace najdete v menu na této stránce.

Bližší představu vám též poskytnou texty na blogu.